Држач за селотејп

Original price was: 600,00 ден.Current price is: 550,00 ден.

Држач за селотејп

Опис

Држач за селотејп трака, димензија на селотејп: ширина 75мм, должина 100м.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за селотејп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *