Држач за стреч фолија (рачен)

390,00 ден

Држач за стреч фолија

Опис

Држач за стреч фолија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за стреч фолија (рачен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *