Индустриска палета 1200*1000мм (половна)

150,00 ден

Се користи за товар до 1500кг.
Веќе употребена.

Категорија

Опис

Оваа палета е наменета за товар до 1500кг. Дебелина на даските изнесува 18мм, димензија 1200*1000*124мм/*54745756836*/

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Индустриска палета 1200*1000мм (половна)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *