Креп трака

25,00 ден67,00 ден

Карактеристики:

  • Општа употреба
  • Добро лепење
  • Лесно се одстранува
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Креп трака, различни димензии. Се користи за општа употреба, се одликува со добро лепење. Идеална за молерисување, фарбање, пакување, заштита. Лесно се одлепува без да остави лепак и без оштетување на површината. Температура на чување 10-20° Ц./*54745756836*/

Дополнителни информации

Големина

25мм х 33м, 30мм х 33м, 36мм х 33м, 45мм х 33м, 48мм х 33м, 48мм х 50м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Креп трака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *