Меурчеста Фолија 100м2

1.950,00 ден

Димензија 1м*100м. Се користи за брзо пакување на кршливи производи. Дијаметар на меурчиња до 6мм, висина до 4мм.

Опис

Меурчеста (bubble) фолија се користи за заштита на производите при транспортирање и складирање. Практична е да се користи за брзо пакување на кршливи производи, производство на вреќи со различна димензија.  Димензија на ролната е 1м*100м. Дијаметар на меурчиња е 6мм, висина до 4мм/*54745756836*/

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Меурчеста Фолија 100м2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *