Меурчеста Фолија 120м2

2.200,00 ден

Димензија 1м*120м. Се користи за брзо пакување на кршливи производи. Дијаметар на меурчиња до 6мм, висина до 4мм.

Опис

Меурчеста (bubble) фолија се користи за заштита на производите при транспортирање и складирање. Практична е да се користи за брзо пакување на кршливи производи, производство на вреќи со различна димензија.  Димензија на ролната е 1м*120м. Дијаметар на меурчиња е 6мм, висина до 4мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Меурчеста Фолија 120м2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *