Половна ЕУР палета 1класа

570,00 ден

Користена ЕУР палета 1 класа
Димензија 1200*800*145м
Употреба од 1 до 8 пати
Цена со вклучен ДДВ.

Категорија

Опис

Користена ЕУР палета 1 класа, користена од 1 до 5 пати. Димензија 1200*800*145мм. Може да се користи за товар до 1500 кг.

Дополнителни информации

Тежина 24,5 кг
Димензии 1200 × 800 × 145 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Половна ЕУР палета 1класа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *