Половна ЕУР палета 2 класа

450,00 ден

Користена ЕУР палета 2 класа
Димензија 1200*800*145м
Употреба повеќе од 8 пати

Категорија

Опис

Користена ЕУР палета, делумно сервисирана, користена повеќе од 8 пати. Димензија 1200*800*145мм. Може да се користи за товар до 1200 кг.

Дополнителни информации

Тежина 24,5 кг
Димензии 1200 × 800 × 145 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Половна ЕУР палета 2 класа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *