ПП (полипропиленска) трака 12мм * 0,7мм * 2,5км

3.070,00 ден

  • Виско квалитетна машинска ПП трака
  • 170кг издржливост до кинење
  • 12mm ширина, 0.7mm дебелина
  • 2500м во ролна

Опис

Виско квалитетна машинска ПП трака, помага при намалување на тресење на робата и ја подобрува ефикасноста и сигурноста при транспорт. Доаѓа во ролна со 200мм дијаметар на хилзна, 2500м должина на ПП трака.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПП (полипропиленска) трака 12мм * 0,7мм * 2,5км”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *