Селотејп кацеларија 15мм*30м

17,00 ден

Карактеристики:

  • Општа употреба
  • Добро лепење
  • Проѕирен
Категорија

Опис

Селотејп мал, димензија 15мм х 30м. Се користи за општа употреба, се одликува со добро лепење, проѕирен.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп кацеларија 15мм*30м”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *