Селотејп трака кафена 48мм х 55м (акрил)

48,00 ден

Селотејп трака, боја кафена

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 48мм х 55м. Се користи за лепење на средно тешки кутии. Боја кафена. Температура на чување 10-20° Ц.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака кафена 48мм х 55м (акрил)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *