Селотејп трака 48мм х 100м (солвент)

Original price was: 60,00 ден.Current price is: 48,00 ден.

Селотејп трака. Транспарент, лепило солвент

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 48мм х 100м. Лепило солвент. Се користи за лепење на средно тешки кутии. Може да се користи при ниски температуреи. Боја транспарент. Температура на чување 0-20° Ц./*54745756836*/

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака 48мм х 100м (солвент)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *