Селотејп трака 48мм х 55м (солвент)

68,00 ден

Селотејп трака. Транспарент, лепило солвент

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 48мм х 55м. Лепило солвент. Се користи за лепење на средно тешки кутии. Може да се користи при ниски температуреи. Боја транспарент. Температура на чување 0-20° Ц.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака 48мм х 55м (солвент)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *