Селотејп трака 48мм х 100м (акрил)

Original price was: 62,00 ден.Current price is: 55,00 ден.

Селотејп трака. Лепило Акрил

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 48мм х 100м. Лепило Актил. Се користи за лепење на средно тешки кутии. Температура на чување 10-20° Ц.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака 48мм х 100м (акрил)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *