Селотејп трака 75мм х 60м (акрил)

63,00 ден

Селотејп трака. Транспарент, лепило акрил

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 75мм х 60м. Лепило акрил. Се користи за лепење на средно тешки кутии. Боја транспарент. Температура на чување 10-30° Ц.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака 75мм х 60м (акрил)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *