Селотејп трака 48мм х 600м машинска

440,00 ден

Селотејп трака машинска. Транспарент

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 48мм х 600м. Се користи за машинско лепење на средно тешки кутии. Боја транспарент. Температура на чување 10-20° Ц.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака 48мм х 600м машинска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *