Селотејп трака 48мм х 55м (акрил)

45,00 ден

Селотејп трака, лепак акрил, броја транспарент

Категорија

Опис

Селотејп трака, димензија 48мм х 55м. Се користи за лепење на средно тешки кутии. Лепило акрил, боја транспарент. Температура на чување 10-20° Ц.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Селотејп трака 48мм х 55м (акрил)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *