Стандардна палета 1200х800мм (половна)

150,00 ден

Се користи за товар до 800кг.
Веќе употребена.

Категорија

Опис

Оваа палета е наменета за товар до 800кг. Дебелина на даските изнесува 18мм, димензија 1200*800*124мм/*54745756836*/

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стандардна палета 1200х800мм (половна)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *