Стреч фолија (машинска)

Original price was: 2.250,00 ден.Current price is: 2.035,00 ден.

Тежина на ролна 15 кг. Се користи за машинска употреба. Дебелина 23мик. Цена со вклучен ДДВ.

Опис

Доколку имате потреба за интензивно пакување со стреч, во тој случај како опција се препорачува машинската стреч фолија. За нејзина употреба потребно е да се набави машина за стречување на палети.  Дебелина стандардна 23 мик. Растегливост до 150%. Тежина на ролната 15Кг./*54745756836*/

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреч фолија (машинска)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *