Стреч фолија

Original price was: 300,00 ден.Current price is: 240,00 ден.

Тежина на ролна 2,5 кг. Се користи за рачна употреба. Дебелина 23мик.

Опис

Стреч фолијата најчесто се користи за обезбедување на робата на палети. Истата има својство да се растегнува до 150%, што дава одлични резултати на заштита на робата при транспорт. Стандардна дебелина е 23мик, но во зависност од потребите истата може да биде и потенка./*54745756836*/

Дополнителни информации

Тежина 2,5 кг
Димензии 50 × 15 × 15 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреч фолија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *